О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 88 "О бюджете сел, сельских округов Наурзумского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 11 ноября 2022 года № 168. Прекращено действие в связи с истечением срока
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Наурзумского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 88 (опубликовано 30 декабря 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162443) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Буревестник на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24061,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9124,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14937,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24354,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -293,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 293,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 293,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 88 "Науырзым ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 11 қарашадағы № 168 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 88 шешіміне (2021 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162443 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Буревестник ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24061,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9124,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 14937,0 мың теңге;
2) шығындар – 24354,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -293,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 293,2 мың теңге";
Бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 293,2 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының