О бюджете села Маяк Сарыкольского района Костанайской области на 2023-2025 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 250.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Маяк Сарыкольского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 104,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 722,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 195,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1221,5 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 25 966,4 тысяч тенге;
2) затраты – 33 826,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -721,3 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 721,3 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств –721,3 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 13.11.2023 № 87 (вводится в действие с 01.01.2023).

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Маяк ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 250 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл ауданы Маяк ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 104,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 722,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 195,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1221,5 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 966,4 мың теңге;
2) шығындар – 33 826,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -721,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 721,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 721,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 13.11.2023 № 87 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете села Маяк на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в сумме 17 502,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в бюджете села Маяк на 2023 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение 1
к решению маслихата
от "30" декабря 2022 года
№ 250
Бюджет села Маяк Сарыкольского района на 2023 год

2. 2023 жылға арналған Маяк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 17 502,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Маяк ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Мәслихаттың
2022 жылғы "30" желтоқсандағы
№ 250 шешіміне
1-қосымша
Сарыкөл ауданы Маяк ауылының 2023 жылға арналған бюджеті