О бюджете села Урожайное Сарыкольского района Костанайской области на 2023-2025 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 255.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Урожайное Сарыкольского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 794,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 266,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 81,3 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 16 446,9 тысяч тенге;
2) затраты – 22 899,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 104,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 104,8 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 104,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 21.12.2023 № 115 (вводится в действие с 01.01.2023).

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджетi туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 255 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 21 794,8 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдеріне – 5 266,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдерге - 0,0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 81,3 мың теңге;
трансферттер түсімдеріне - 16 446,9 мың теңге;
2) шығындар – 22 899,6 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 104,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 104,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 104,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 21.12.2023 № 115 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете села Урожайное на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в сумме 6 515,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете села Урожайное на 2023 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение 1
к решению маслихата

2. 2023 жылға арналған Урожайное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 6 515,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Урожайное ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алулардың көлемі көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Мәслихаттың