О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2021 года № 67 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 3 ноября 2022 года № 144
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 67 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26058) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 535 374,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 893 569,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 520,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 24 888,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 582 397,1 тысяч тенге;
2) затраты – 5 548 995,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 75 209,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 133 240,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 58 031,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 88 830,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88 830,6 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2022 год в сумме 57 970,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 67 "Бейімбет Майлин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 3 қарашадағы № 144 шешімі
Бейімбет Майлин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоксандағы № 67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26058 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 535 374,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 893 569,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 34 520,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 24 888,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 582 397,1 мың теңге;
2) шығындар – 5 548 995,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 75 209,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 133 240,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 58 031,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 88 830,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88 830,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Бейімбет Майлин ауданының жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 57 970,9 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.