О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 211.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бауманское на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 27637,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3076,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 83,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24478,4 тысяч тенге;
2) затраты – 27637,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 12.12.2023 № 58 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете села Бауманское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 21784,0 тысяч тенге.
3. Бюджетные изъятия из бюджета села Бауманское в районный бюджет не предусмотрены.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Бауманское, не подлежащих секвестру не установлен.
5. Утвердить бюджет Ершовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 157164,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18168,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 71,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 138925,8 тысяч тенге;
2) затраты – 158645,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1481,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1481,0 тысяча тенге.

Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 211 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармағына, 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бауман ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27637,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3076,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 83,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24478,4 мың теңге;
2) шығындар – 27637,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 58 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Бауман ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 21784,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Бауман ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
4. Бауман ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
5. Ершов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 157164,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 18168,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 71,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 138925,8 мың теңге;
2) шығындар – 158645,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1481,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1481,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 12.12.2023 № 58 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Учесть, что в бюджете Ершовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 6445,0 тысяч тенге.
7. Бюджетные изъятия из бюджета Ершовского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
8. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Ершовского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
9. Утвердить бюджет Кировского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 27361,8 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2009,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25277,8 тысяч тенге;
2) затраты – 27361,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 12.12.2023 № 58 (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Учесть, что в бюджете Кировского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 22741,0 тысяч тенге.
11. Бюджетные изъятия из бюджета Кировского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
12. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Кировского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
13. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 126364,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9042,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 222,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 342,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 116758,1 тысяч тенге;
2) затраты – 127551,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 58 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2023 жылға арналған Ершов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 6445,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Ершов ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
8. Ершов ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
9. Киров ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27361,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2009,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25277,8 мың теңге;
2) шығындар – 27361,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 58 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2023 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22741,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Киров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
12. Киров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
13. Новопокров ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126364,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9042,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 222,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 342,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 116758,1 мың теңге;
2) шығындар – 127551,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1187,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1187,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 12.12.2023 № 58 (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Учесть, что в бюджете Новопокровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 21443,0 тысяча тенге.
15. Бюджетные изъятия из бюджета Новопокровского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
16. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Новопокровского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
17. Утвердить бюджет сельского округа Обаған на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 116920,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2439,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 114481,5 тысяча тенге;
2) затраты – 116970,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -50,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 12.12.2023 № 58 (вводится в действие с 01.01.2023).
18. Учесть, что в бюджете сельского округа Обаған предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 22534,0 тысяч тенге.
19. Бюджетные изъятия из бюджета сельского округа Обаған в районный бюджет не предусмотрены.
20. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете сельского округа Обаған, не подлежащих секвестру не установлен.
21. Утвердить бюджет Пресногорьковского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 51609,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8615,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42994,6 тысячи тенге;
2) затраты – 51734,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1187,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1187,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 58 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2023 жылға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 21443,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Новопокров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
16. Новопокров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
17. Обаған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116920,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2439,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 114481,5 мың теңге;
2) шығындар – 116970,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50,4 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 58 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2023 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22534,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Обаған ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
20. Обаған ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
21. Пресногорьков ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51609,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8615,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 42994,6 мың теңге;
2) шығындар – 51734,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -124,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 124,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 12.12.2023 № 58 (вводится в действие с 01.01.2023).
22. Учесть, что в бюджете Пресногорьковского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 31639,0 тысяч тенге.
23. Бюджетные изъятия из бюджета Пресногорьковского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
24. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Пресногорьковского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
25. Утвердить бюджет Ряжского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 43257,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4959,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 38298,4 тысяч тенге;
2) затраты – 43257,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 12.12.2023 № 58 (вводится в действие с 01.01.2023).
26. Учесть, что в бюджете Ряжского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 24594,0 тысяч тенге.
27. Бюджетные изъятия из бюджета Ряжского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
28. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Ряжского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
29. Утвердить бюджет села Сатай на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 299909,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4566,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1257,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 294086,1 тысяч тенге;

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -124,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 124,8 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 58 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2023 жылға арналған Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 31639,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
24. Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
25. Ряжск ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43257,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4959,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 38298,4 мың теңге;
2) шығындар – 43257,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 58 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2023 жылға арналған Ряжск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 24594,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Ряжск ауылдық округінің бюджеттен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
28. Ряжск ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
29. Сатай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 299909,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4566,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1257,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 294086,1 мың теңге;

2) затраты – 300742,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -833,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 833,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 12.12.2023 № 58 (вводится в действие с 01.01.2023).
30. Учесть, что в бюджете села Сатай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 20527,0 тысяч тенге.
31. Бюджетные изъятия из бюджета села Сатай в районный бюджет не предусмотрены.
32. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Сатай, не подлежащих секвестру не установлен.
33. Утвердить бюджет села Троебратское на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 42822,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5496,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37326,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44320,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1498,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1498,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 33 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 12.12.2023 № 58 (вводится в действие с 01.01.2023).
34. Учесть, что в бюджете села Троебратское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 33224,0 тысяча тенге.
35. Бюджетные изъятия из бюджета села Троебратское в районный бюджет не предусмотрены.
36. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Троебратское, не подлежащих секвестру не установлен.
37. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 252745,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14771,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 55,0 тысяч тенге;

2) шығындар – 300742,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -833,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 833,0 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 58 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. 2023 жылға арналған Сатай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 20527,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
31. Сатай ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
32. Сатай ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
33. Троебратское ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42822,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5496,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 37326,0 мың теңге;
2) шығындар – 44320,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1498,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1498,0 мың теңге.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 58 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
34. 2023 жылға арналған Троебратское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 33224,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
35. Троебратское ауылының бюджеттен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
36. Троебратское ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
37. Федоров ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 252745,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 14771,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 55,0 мың теңге;

поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 237919,5 тысяч тенге;
2) затраты – 254108,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1363,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1363,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 37 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 12.12.2023 № 58 (вводится в действие с 01.01.2023).
38. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 19549,0 тысячи тенге.
39. Бюджетные изъятия из бюджета Федоровского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
40. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Федоровского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
41. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 442396,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47578,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 926,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 393892,3 тысячи тенге;
2) затраты – 442396,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 41 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 12.12.2023 № 58 (вводится в действие с 01.01.2023).
42. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 88128,0 тысяч тенге.
43. Бюджетные изъятия из бюджета Узункольского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
44. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Узункольского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
45. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района"
_______________________ Б. Займулдынова
"29" декабря 2022 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "29" декабря 2022 года
№ 211
Бюджет села Бауманское на 2023 год

негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 237919,5 мың теңге;
2) шығындар – 254108,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1363,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1363,4 мың теңге.
Ескерту. 37-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 58 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
38. 2023 жылға арналған Федоров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 19549,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
39. Федоров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
40. Федоров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
41. Ұзынкөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 442396,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 47578,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 926,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 393892,3 мың теңге;
2) шығындар – 442396,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 41-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 58 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
42. 2023 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 88128,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
43. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
44. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
45. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Б. Займулдынова
2022 жылғы "29" желтоқсан
Мәслихаттың
2022 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 211 шешіміне
1 - қосымша
2023 жылға Бауман ауылының бюджеті