О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 75 "О районном бюджете Федоровского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 11 февраля 2022 года № 95
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 75 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26151) следующие изменения:
преамбулу указанного решения на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6562172,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1636442,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 55270,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8297,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4862163,2 тысячи тенге;
2) затраты – 6632411,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 74400,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 110268,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35868,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 144639,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 144639,4 тысячи тенге.";
приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 75 "Федоров ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2022 жылғы 11 ақпандағы № 95 шешімі
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 75 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26151 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің преамбуласы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6562172,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1636442,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 55270,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8297,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4862163,2 мың теңге;
2) шығындар – 6632411,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 74400,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 110268,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35868,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 144639,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 144639,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 2-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Исенгазин
Мәслихаттың