Об установлении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары
Постановление акимата Павлодарской области от 20 декабря 2022 года № 355/5
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 8 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 8 Правил установления размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282, на основании рекомендаций областной комиссии по утверждению размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары от 21 сентября 2022 года № 6, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Павлодарской области Өтешова М.О.
Аким области А. Байханов
Приложение
к постановлению
Размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары
Социально значимые продовольственные товары
Административно-территориальная единица
Размер предельно допустимых розничных цен
Срок действия
1
Соль поваренная
Павлодарская область
65 тенге за килограмм
30 календарных дней

Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына жол берілетін шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін белгілеу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 355/5 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8 бабына, Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 бұйрығымен бекітілген әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін белгілеу қағидаларының 8 тармағына сәйкес, әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін бекіту жөніндегі облыстық комиссияның 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 6 ұсынымы негізінде Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар облысы әкімінің орынбасары М.О. Өтешовқе жүктелсін.
Облыс әкімі А. Байханов
Қаулысына қосымша
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшері
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарлары
Әкімшілік-аумақтық бірлік
Шекті рұқсат етілген бөлшек сауда бағаларының мөлшері
Қолданылу мерзімі
3
Тұз
Павлодар облысы
Бір килограмм үшін 65 теңге
30 күнтізбелік күн