О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 106/13
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 14 марта 2022 года № 119/17
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 106/13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26060) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 718 774 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 95 751 808 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 251 404 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 248 802 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 466 760 тысяч тенге;
2) затраты – 119 925 690 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 103 046 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 105 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 954 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 296 572 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 296 572 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 393 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 6 393 466 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города в следующих объемах:
170 708 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов сел Жетекши, Мойылды, поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа;
44 584 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа;
168 001 тысяча тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, Кенжекольского сельского округа, поселка Ленинский;
132 573 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, поселка Ленинский;
154 309 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа, села Павлодарское;

Павлодар қалалық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 106/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 14 наурыздағы № 119/17 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 106/13 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28080 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126 718 774 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 95 751 808 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 251 404 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 248 802 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 466 760 мың теңге;
2) шығындар – 119 925 690 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 103 046 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 105 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 954 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 296 572 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 296 572 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 393 466 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 6 393 466 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде қала кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеттеріне Павлодар қалалық бюджетінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде көзделгені ескерілсін:
Жетекші, Мойылды ауылдарының, Ленин кентінің, Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендеріндегі көшелерді жарықтандыруға – 170 708 мың теңге;
Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдары, Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округі елді мекендерінің санитариясын қамтамасыз етуге – 44 584 мың теңге;
Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдарының, Кенжекөл ауылдық округінің, Ленин кентінің елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға – 168 001 мың теңге;
Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдарының, Ленин кентінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 132 573 мың теңге;
Ленин кентінің, Кенжекөл ауылдық округінің, Павлодар ауылының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 154 309 мың теңге;

67 689 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов сел Жетекши, Мойылды, поселка Ленинский;
206 588 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильных дорог в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" селу Мойылды и Кенжекольскому сельскому округу;
35 024 тысяч тенге – на обеспечение деятельности акимов сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа;
61 977 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда в поселке Ленинский;
2 583 тысяч тенге – на реализацию физкультурно – оздоровительных и спортивных мероприятий в поселке Ленинский;
1 927 тысяч тенге – на поддержку культурно-досуговой работы поселку Ленинский;
7 560 тысяч тенге – на капитальные расходы поселку Ленинский.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жетекші, Мойылды ауылдарының, Ленин кентінің елді мекендерін сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 67 689 мың теңге;
Мойылды ауылына, Кенжекөл ауылдық округіне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде автомобиль жолдарын орташа жөндеуге – 206 588 мың теңге;
Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдары, Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округі әкімдерінің қызметін қамтамасыз етуге – 35 024 мың теңге;
Ленин кентінде мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға – 61 977 мың теңге;
Ленин кентінде дене шынықтыру - сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыруға – 2 583 мың теңге;
Ленин кентінің мәдени-демалыс жұмысын қолдауға – 1 927 мың теңге;
Ленин кентінің күрделі шығыстарына – 7 560 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1– қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.