О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2022 – 2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 114/14
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 26 мая 2022 года № 138/19
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 114/14 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2022 – 2024 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162469) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ленинский на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 556 349 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 005 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 474 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 528 870 тысяч тенге;
2) затраты – 561 956 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 607 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 607 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 569 203 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 014 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 623 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 545 566 тысяч тенге;
2) затраты – 571 202 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 999 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 999 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 204 070 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 871 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 182 199 тысяч тенге;
2) затраты – 205 009 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 939 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 939 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Павлодар қалалық мәслихатының "2022 – 2024 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 114/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 26 мамырдағы № 138/19 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2022 – 2024 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 114/14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162469 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Ленин кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 556 349 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 005 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 474 мың теңге;
трансферттер түсімі – 528 870 мың теңге;
2) шығындар – 561 956 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 607 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 607 мың теңге.";
2- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 569 203 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 014 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 623 мың теңге;
трансферттер түсімі – 545 566 мың теңге;
2) шығындар – 571 202 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 999 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 999 мың теңге.
3- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 204 070 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 871 мың теңге;
трансферттер түсімі – 182 199 мың теңге;
2) шығындар – 205 009 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 939 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 939 мың теңге.";
4- тармақ жаңа редакцияда жазылсын: