О бюджете Караобинского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2022 года № 149/31.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караобинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 286778 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5320 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 113 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 281345 тысяч тенге;
2) затраты – 287073 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;

2023-2025 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 149/31 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 286778 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5320 мың теңге;
салық емес түсімдер - 113 мың теңге;
трансферттер түсімі - 281345 мың теңге;
2) шығындар - 287073 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;

5) дефицит (профицит) бюджета - -295 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 295 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21.11.2023 № 75/11 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -295 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 295 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21.11.2023 № 75/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджет саясаты және облыстың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.