Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 4/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 1/20 шешімі
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 4/14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26022 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 197 942 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 046 737 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 148 759 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 325 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 996 121 мың теңге;
2) шығындар – 6 430 598 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 171 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 91 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 719 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 267 827 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 267 827 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы орган резерві 24 036 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
246 028 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
6 842 мың теңге – Байқоныс ауылындағы әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеуге;
1 360 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
17 642 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
43 352 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;

О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 24 декабря 2021 года № 4/14 "О бюджете района Тереңкөл на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 15 апреля 2022 года № 1/20
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете района Тереңкөл на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 4/14 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26022), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 197 942 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 046 737 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 148 759 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 325 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 996 121 тысяча тенге;
2) затраты – 6 430 598 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 171 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 91 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 719 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 267 827 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 267 827 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить на 2022 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 24 036 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2022 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
246 028 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
6 842 тысячи тенге – на капитальный ремонт административного здания в селе Байконыс;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
17 642 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
43 352 тысячи тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;

7 028
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
7 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
635 481
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
108 482
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
108 482
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
108 482
2
Әлеуметтiк көмек
446 798
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
446 798
451
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
193 251
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 487
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
95 183
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 352
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
79 079
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
17 152
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49 294
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
80 201
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80 201
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 898
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 786
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17 879
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 238
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
171 438
1
Тұрғын үй шаруашылығы
23 466
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

7 028
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
7 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
635 481
1
Социальное обеспечение
108 482
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
108 482
005
Государственная адресная социальная помощь
108 482
2
Социальная помощь
446 798
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
446 798
002
Программа занятости
193 251
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 487
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
95 183
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 352
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79 079
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17 152
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49 294
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
80 201
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80 201
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 898
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 786
021
Капитальные расходы государственного органа
400
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
17 879
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 238
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
171 438
1
Жилищное хозяйство
23 466
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)