О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 24 декабря 2021 года № 4/14 "О бюджете района Тереңкөл на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 16 июня 2022 года № 1/23
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете района Тереңкөл на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 4/14 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26022), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 358 284 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 046 737 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 148 759 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 325 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 156 463 тысячи тенге;
2) затраты – 6 590 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 171 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 91 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 719 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 267 827 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 267 827 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2022 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
261 219 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
6 842 тысячи тенге – на капитальный ремонт административного здания в селе Байконыс;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
17 642 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
43 352 тысячи тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
7 687 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 4/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 маусымдағы № 1/23 шешімі
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 4/14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26022 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 358 284 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 046 737 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 148 759 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 325 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 156 463 мың теңге;
2) шығындар – 6 590 940 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 171 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 91 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 719 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 267 827 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 267 827 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
261 219 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
6 842 мың теңге – Байқоныс ауылындағы әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеуге;
1 360 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
17 642 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
43 352 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
7.687 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.