Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 55/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қазандағы № 102/21 шешімі
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 55/12 шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тізімінде № 162673 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 413 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 130 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87 283 мың теңге;
2) шығындар – 98 893 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1480 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1480 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 569 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 677 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 871 мың теңге;
2) шығындар – 35 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -152 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 152 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 287 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 143 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 144 мың теңге;
2) шығындар – 38 536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -249 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 249 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 30 декабря 2021 года № 55/12 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 21 октября 2022 года № 102/21
Маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 30 декабря 2021 года № 55/12 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2022-2024 годы" (зарегистрированное в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 162673) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 413 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 10 130 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 283 тысяч тенге;
2) затраты – 98 893 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1480 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1480 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 569 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1 677 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 871 тысяч тенге;
2) затраты – 35 721 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -152 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 152 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 287 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 143 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 144 тысяч тенге;
2) затраты – 38 536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -249 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 249 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции: