О бюджете Акшиманского сельского округа Майского района на 2023-2025 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2022 года № 3/24.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акшиманского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 622 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 171 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 11 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 440 тысяч тенге;
2) затраты – 56 888 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

2023-2025 жылдарға арналған Май ауданының Ақшиман ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/24 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақшиман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 622 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 171 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 11 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 440 мың теңге;
2) шығындар – 56 888 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – -9266 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9266 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 11/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Акшиманского сельского округа объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 34 371 тыс.тенге.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9266 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9266 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 11/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ақшиман ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2023 жылға арналған субвенция көлемі -34 371 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.