О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 69/12 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2022-2024 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 16 июня 2022 года № 111/18. Прекращено действие в связи с истечением срока
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 69/12 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 169 571 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 065 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 168 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 90 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 154 248 тысяч тенге;
2) затраты – 171 659 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 088 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 088 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 746 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 710 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 196 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 765 тысяч тенге;
2) затраты – 52 681 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 935 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 700 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 437 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 187 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 056 тысяч тенге;
2) затраты – 62 954 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" № 69/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 маусымдағы № 111/18 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 69/12 "2022-2024 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169 571 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 065 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 168 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 154 248 мың теңге;
2) шығындар – 171 659 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 088 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 088 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 746 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 710 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 765 мың теңге;
2) шығындар – 52 681 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 935 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 700 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 056 мың теңге;
2) шығындар – 62 954 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – -254 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 254 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 063 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 847 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 148 тысяч тенге;
2) затраты – 48 666 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -603 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 603 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Лозовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 279 310 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 162 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 107 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 275 241 тысяч тенге;
2) затраты – 279 492 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -182 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 182 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Конырозекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 614 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 007 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 152 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 455 тысяч тенге;
2) затраты – 44 392 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -778 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 778 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Козыкеткенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 824 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 277 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -254 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 254 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 063 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 847 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 148 мың теңге;
2) шығындар – 48 666 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -603 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 603 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Лозов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 279 310 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 162 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 107 мың теңге;
трансферттер түсімі – 275 241 мың теңге;
2) шығындар – 279 492 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -182 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 182 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Қоңырөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 614 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 007 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 152 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 455 мың теңге;
2) шығындар – 44 392 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -778 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 778 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Қозыкеткен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 824 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68 мың теңге;

поступления трансфертов – 37 479 тысяч тенге;
2) затраты – 47 824 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
8) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.

трансферттер түсімі – 37 479 мың теңге;
2) шығындар – 47 824 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.