О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 69/12 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2022-2024 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 6 октября 2022 года № 125/22
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 69/12 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 171 073 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 771 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 168 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 153 134 тысяч тенге;
2) затраты – 173 161 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 088 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 088 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 991 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 449 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 196 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 271 тысяч тенге;
2) затраты – 49 926 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 935 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 193 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 437 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 187 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 513 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 056 тысяч тенге;
2) затраты – 63 447 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -254 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 254 тысяч тенге.";

Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 69/12 "2022-2024 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қазандағы № 125/22 шешімі
Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 69/12 "2022-2024 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 171 073 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 771 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 168 мың теңге;
трансферттер түсімі – 153 134 мың теңге;
2) шығындар – 173 161 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 088 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 088 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 991 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 449 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 271 мың теңге;
2) шығындар – 49 926 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 935 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 193 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 513 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 056 мың теңге;
2) шығындар – 63 447 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -254 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 254 мың теңге.";

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 542 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 542 тысяч тенге.";
8) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
от 06 октября 2022 года
№ 125/22
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
от 29 декабря 2021 года

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 542 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 542 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Бараисов
Успен аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
06 қазандағы № 125/22
шешіміне 1-қосымша
Успен аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
29 желтоқсандағы