О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 24 декабря 2021 года № 13-1 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 июля 2022 года № 20-5
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 13-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26160) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 016 369,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 420 869,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 64 093 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 118 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 413 407,2 тысячи тенге;
2) затраты – 10 758 685,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 748 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 183 780 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 136 032 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 790 063,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 790 063,6 тысяч тенге:
поступление займов – 661 171,9 тысяч тенге;
погашение займов – 136 032,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 264 924,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова Северо-
Казахстанской области
от 25 июля 2022 года № 20-5
Приложение 1 к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова Северо-
Казахстанской области
от 24 декабря 2021 года № 13-1
Бюджет района имени Габита Мусрепова на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 13-1 "2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 шiлдедегi № 20-5 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 13-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26160 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 016 369,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 420 869,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 64 093 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 118 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 413 407,2 мың теңге;
2) шығындар – 10 758 685,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 748 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 183 780 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 136 032 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 790 063,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 790 063,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 661 171,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 136 032,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 264 924,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының хатшысы Е. Әділбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 20-5 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 13-1 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)