О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 14/144 "Об утверждении бюджета Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2022 года № 24/274
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 14/144 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы - 122 236,7 тысяч тенге:
налоговые поступления - 4 087 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 118 149,7 тысяч тенге;
2)затраты - 124 695,4 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2 458,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 458,7 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2 458,7 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Предусмотреть в расходах бюджета Николаевского сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств сложившихся на начало финансового года, возврат неиспользованных целевых трансфертов выделенных в 2021 финансовом году из областного бюджета в сумме 11,9 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 288,8 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть в бюджете Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год объемы целевых трансфертов за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Николаевка Николаевского сельского округа.

"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/144 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 24/274 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/144 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 122 236,7 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 118 149,7 мың теңге;
2) шығындар - 124 695,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 458,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 458,7 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2 458,7 мың теңге.";
1-2 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-2. Қаржы жылының басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен Николаевка ауылдық округі бюджетінің шығыстарында 2021 қаржы жылында облыстық бюджеттен 11,9 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 288,8 мың теңге сомасында бөлінген пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару 4 - қосымшаға сәйкес көзделсін.";
4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Николаевка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға;
Николаевка ауылдық округінің Николаевка ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге.

Распределение указанных целевых трансфертов за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан определяется решением акима Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Предусмотреть в бюджете Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год объемы целевых трансфертов выделенных из областного бюджета:
на обучение акимов сельских округов по теме "Коммуникации и взаимодействие со средствами массовой информации";
на текущий ремонт РВЧ с подключением к разводящим сетям и установкой водонапорной башни в селе Николаевка;
на текущий ремонт водопровода в селе Николаевка.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района" Об утверждении бюджета Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
Есильского района Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 23 ноября 2022 года № 24/274
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2021 года № 14/144
Бюджет Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферттерді бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Николаевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы "Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Николаевка ауылдық округінің әкімінің шешімімен айқындалады.";
4-2 тармақпен толықтырылсын:
"4-2. Николаевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық 2022 жылға арналған бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін, оның ішінде:
"Коммуникациялар және бұқаралық ақпарат құралдарымен өзара байланыс" тақырыбы бойынша ауылдық округтер әкімдерін оқытуға;
Николаевка селосында су айдау мұнарасын орнатумен және тарату желілеріне қосумен РВЧ ағымдағы жөндеу;
Николаевка селосында су құбырын ағымдағы жөңдеу.
Облыстық бюджеттен көрсетілген нысаналы трансферттерді бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Николаевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы "Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Николаевка ауылдық округінің әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшасы осы шешімнің 1, 2 - қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының хатшысы
А. Бектасов
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2022 жылғы 23 қарашадағы
№ 24/274 шешіміне
1 - қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 14/144 шешіміне
1 - қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)