О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 128 "Об утверждении бюджета Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 13 мая 2022 года № 200
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 128 (зарегистрированл в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов под № 162851) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28228 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1393 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 26835 тысяч тенге;
2) затраты – 28300,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 72,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72,6 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 72,6 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в бюждете Тендыкского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в бюджет Тендыкского сельского округа в сумме 6900 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюждете Тендыкского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Тендыкского сельского округа в сумме 8376 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть в бюджете Тендыкского сельского округа на 2022 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4 к настоящему решению.";

"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 128 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 200 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1."Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 128 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162851 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28228 мың теңге:
салықтық түсімдер - 1393 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26835 мың теңге;
2) шығындар – 28300,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -72,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72,6 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 72,6 мың теңге.";
мындай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2022 жылғы арналған Теңдік ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Теңдік ауылдық округінің бюджетіне 6900 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылғы арналған Теңдік ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Теңдік ауылдық округінің бюджетіне 8376 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
мындай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын
"4-1 Осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 2022 жылға арналған Теңдік ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жылдың басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін.";