О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 115 "Об утверждении бюджета Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2022 года № 257
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 115 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162814) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53709,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2776 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50933,2 тысяч тенге;
2) затраты –54256,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 547,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 547,2 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 547,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в бюджете Абайского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в бюджет Абайского сельского округа в сумме 918 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть в бюджете Абайского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из областного бюджета в бюджет Абайского сельского округа в сумме 2698,5 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Абайского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Абайского сельского округа в сумме 28604,7 тысяч тенге.";

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсадағы № 115 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 257 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 115 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162814 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53709,2 мың теңге:
салықтық түсімдер - 2776 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50933,2 мың теңге;
2) шығындар – 54256,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 547,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 547,2 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 547,2 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2022 жылға арналған Абай ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен Абай ауылдық округінің бюджетіне 918 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 3-2-тармақпен толықтырылсын:
"3-2. 2022 жылға арналған Абай ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Абай ауылдық округінің бюджетіне 2698,5 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.";
4-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Абай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Абай ауылдық округінің бюджетіне 28604,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.";

дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в бюджете Абайского сельского округа на 2022 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Бекшенов
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 25 ноября 2022 года № 257
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 28 декабря 2021 года № 115
Бюджет Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 2022 жылға арналған Абай ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жылдың басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының хатшысы
С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2022 жылғы 25 қарашадағы
№ 257 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 115 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы