О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 11-14 с "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21 ноября 2022 года № 9-23 c
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 11-14 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1,2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 174 635,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 330,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 310,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 162,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 171 832,8 тысяч тенге;
2) затраты – 174 796 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -160,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 160,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 160,2 тысяч тенге.";
пункт 7-1 изложить в новой редакции:
"7-1. Учесть в сельском бюджете целевые трансферты из областного бюджета в том числе:

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 11-14 с "2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 9-23 c шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 11-14 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 174 635,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 330,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 310,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 162,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 171 832,8 мың теңге;
2) шығындар – 174 796 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -160,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –160,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 160,2 мың теңге.";
7-1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7-1. 2022 жылға арналған ауылдық бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:

1)на средний ремонт улиц в селе Кулыколь;
2)на капитальный ремонт клуба в селе Кулыколь;
3) на обучение акима сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Cекретарь Уалихановского районного маслихата М. Абдулов
Приложение к решению
Уалихановского районного маслихата
от 21 ноября 2022 год № 9-23 с
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 30 декабря 2021 год № 11-14с
Бюджет Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

1) Қулыкөл ауылының көшелерін орташа жөндеуге;
2) Қулыкөл ауылындағы клубты күрделі жөндеуге;
3) ауылдық округ әкімінің оқуына.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакциасында баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының хатшысы М. Абдулов
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2022 жылғы 21 қарашадағы
№ 9-23 с шешіміне қосымша
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 11-14с шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3