О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 13 марта 2015 года № 364-V "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек, Правил выпаса сельскохозяйственных животных в населенных пунктах Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 19 августа 2022 года № 177-VII
Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата от 13 марта 2015 года № 364-V "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек, Правил выпаса сельскохозяйственных животных в населенных пунктах Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3178) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных на территории Атырауской области";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 апреля 2020 года № 145 "Об утверждении Типовых правил выпаса сельскохозяйственных животных" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20540) Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:"
в пункте 1:
подпункт 1) исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата
К. Коныс

Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 364-V "Атырау облысының елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету Қағидаларын, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидаларын, ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 19 тамыздағы № 177-VII шешімі
Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 364-V "Атырау облысының елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету Қағидасы, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3178 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырып келесі редакцияда жазылсын:
"Атырау облысының аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың Қағидаларын бекіту туралы";
кіріспе келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 2-2-тармағына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 145 "Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20540 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:"
1-тармақта:
1) тармақша алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушысы
Қ. Қоныс