О внесении изменений в решение Маслихата города Атырау от 27 декабря 2021 года № 130 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2022-2024 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28 октября 2022 года № 198
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года №130 следующие изменения:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет Еркинкалинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 044 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –30 180 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –21 864 тысяч тенге;
2) затраты – 94 733 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 42 689 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 42 689 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Кенузекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –80 376 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 633 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –60 743 тысяч тенге;
2) затраты –96 004 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 628 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 15 628 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

Атырау қаласы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 130 "2022-2024 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 қазандағы № 198 шешімі
Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау қаласы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 130 "2022-2024 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға Еркінқала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 044 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 180 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 864 мың теңге;
2) шығындар – 94 733 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 42 689 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 689 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға Кеңөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80 376 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 633 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60 743 мың теңге;
2) шығындар – 96 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 628 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 628 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.".
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын: