О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 14-1
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 12 декабря 2022 года № 26-4
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 14-1 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26290) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 663 182 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 50 339 356 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 57 742 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 153 016 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 113 068 тысяч тенге;
2) затраты – 60 247 690 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 243 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 378 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 135 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 599 751 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 599 751 тысяч тенге:
поступление займов – 18 378 тысяч тенге;
погашение займов – 3 135 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 584 508 тысяч тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
С. Кенжегалиев
Приложение к решению
Жылыойского районного
маслихата от 12 декабря
2022 года № 26-4
Приложение 1 к решению
Жылыойского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 14-1
Уточненный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма (тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

"2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 26-4 шешімі
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26290 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 663 182 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 50 339 356мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 57 742 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 153 016 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 113 068 мың теңге;
2) шығындар – 60 247 690 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 15 243 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 18 378 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3 135 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 599 751 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 599 751 мың теңге:
қарыздар түсімі – 18 378 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 135 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –584 508 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
С. Кенжеғалиев
Жылыой аудандық
мәслихатының 2022 жылғы 12
желтоқсандағы № 26-4
шешіміне қосымша
Жылыой аудандық
мәслихатының 2021 жылғы 27
желтоқсандағы № 14-1
шешіміне 1 қосымша
2022 жылғы нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

60247690
01
Государственные услуги общего характера
1512134
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
49407
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
46407
003
Капитальные расходы государственных органов
3000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
200879
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
198626
003
Капитальные расходы государственных органов
2253
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2234
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
2000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
234
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
35820
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
35820
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
224513
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
81420
015
Капитальные расходы государственных органов
1347
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
141746
467
Отдел строительства района (города областного значения)
317875
040
Развитие объектов государственных органов
317875
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
56368
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
51639
003
Капитальные расходы государственных органов
4729
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
562775
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
166892
013
Капитальные расходы государственных органов
323
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
395560
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
62263
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

60247690
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1512134
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
49407
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
46407
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
200879
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
198626
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2253
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2234
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
234
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
35820
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35820
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
224513
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81420
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1347
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
141746
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
317875
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
317875
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
56368
001
Жергілікті деңгейдежер жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51639
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4729
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
562775
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
166892
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
323
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
395560
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
62263
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер