О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2021 года № 12-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 31 марта 2022 года № 14-3
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылкогинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 12-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162878) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 159 607 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 491 811 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 137 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 648 359 тысяч тенге;
2) затраты – 9 611 135 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 088 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45 945 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 857 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 12-2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 14-3 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылқоға аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162878 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер еңгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 159 607 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 491 811 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 137 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 648 359 мың теңге;
2) шығындар – 9 611 135 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 20 088 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 45 945 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 25 857 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

140 577
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
44 667
2
Финансовая деятельность
3 288
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 288
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 088
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
200
9
Прочие государственные услуги общего характера
620 257
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
28 210
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
28 210
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
291 094
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
39 300
013
Капитальные расходы государственного органа
3 817
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
197 789
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
50 188
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
170 894
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
39 718
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
131 176
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
85 282
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
85 282
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
44 777
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
44 777
02
Оборона
10 254
1
Военные нужды
2 254
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 254
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 254
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
8 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

140 577
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
44 667
2
Қаржылық қызмет
3 288
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 288
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 088
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
200
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
620 257
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
28 210
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 210
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
291 094
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 300
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 817
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
197 789
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
50 188
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
170 894
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 718
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
131 176
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
85 282
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 282
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
44 777
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 777
02
Қорғаныс
10 254
1
Әскери мұқтаждар
2 254
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 254
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 254
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
8 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар