О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 12-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 13 декабря 2022 года № 27-1
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылкогинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 12-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162878) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 903 913 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 648 054 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 637 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 073 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 216 149 тысяч тенге;
2) затраты – 10 355 441 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 305 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 162 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 857 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 27-1 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылқоға аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162878 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 903 913 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 648 054 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 637 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 073 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 216 149 мың теңге;
2) шығындар – 10 355 441 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 6 305 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 32 162 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 25 857 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 457 833 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 457 833 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 32 162 тысяч тенге;
погашение займов – 25 857 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 451 528 тенге."
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата А. Аккайнанов
Приложение к решению
районного маслихата № 27-1

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 457 833 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 457 833 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 32 162 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 857 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 451 528 теңге."
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат хатшысы А. Аққайнанов
Аудандық мәслихаттың