Об утверждении бюджетов сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2023-2025 годы
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 15 декабря 2022 года № 165-VII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 177 763 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 507 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 230 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 173 946 тысяч тенге;
2) затраты – 178 119 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 356 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 356 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Индерского районного маслихата Атырауской области от 26.12.2023 № 63-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 308 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 754 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 265 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 149 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 140 тысяч тенге;
2) затраты – 101 313 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 005 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 005 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Индерского районного маслихата Атырауской области от 26.12.2023 № 63-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Коктогайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

2023-2025 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін бекіту туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 165-VII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 177 763 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 230 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 173 946 мың теңге;
2) шығындар – 178 119 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 356 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 63-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 99 308 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 754 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 265 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 149 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 93 140 мың теңге;
2) шығындар – 101 313 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 005 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 005 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 63-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2023-2025 жылдарға арналған Көктоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 312 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 312 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 312 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Индерского районного маслихата Атырауской области от 26.12.2023 № 63-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Предусмотреть на 2023 год объемы субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов в сумме - 1 162 487 тысяч тенге, в том числе:
поселок Индербор – 546 441 тысяч тенге;
Есболский сельский округ – 252 857 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 312 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 312 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 312 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 63-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2023 жылға арналған кент және ауылдық округтер бюджетінде облыстық және аудандық бюджеттен 1 162 487 мың теңге көлемінде нысаналы ағымдағы трансферттер, оның ішінде:
Индербор кенті – 546 441 мың теңге;
Есбол ауылдық округі – 252 857 мың теңге;

Коктогайский сельский округ – 53 122 тысяч тенге;
Орликовский сельский округ – 15 983 тысяч тенге;
Елтайский сельский округ – 202 214 тысяч тенге;
Жарсуатский сельский округ – 79 258 тысяч тенге;
Боденевский сельский округ – 12 612 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Индерского районного маслихата Атырауской области от 14.08.2023 № 35-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров
Приложение 1 к решению
Индерского районного
маслихата от 15 декабря
2022 года № 165-VІІ
Бюджет на 2023 год Жарсуатского сельского округа Индерского района

Көктоғай ауылдық округі – 53 122 мың теңге;
Өрлік ауылдық округі – 15 983 мың теңге;
Елтай ауылдық округі – 202 214 мың теңге;
Жарсуат ауылдық округі – 79 258 мың теңге;
Бөдене ауылдық округі – 12 612 мың теңге көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 14.08.2023 № 35-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров
Индер аудандық мәслихатының
2022 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 165-VІІ шешіміне 1 қосымша
Индер ауданы Жарсуат ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті