О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 77-VII "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2022-2024 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 15 декабря 2022 года № 158-VII
Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Макатского районного маслихата "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 77-VII (опубликовано 18 января 2022 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Макат на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соотвественно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 190 196 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 841 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 931 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 151 918 тысяч тенге;
2) затраты – 190 196 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 506 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 506 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Доссор на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соотвественно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 167 258 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 005 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 781 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135 133 тысяч тенге;
2) затраты – 167 258 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 339 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 77-VII "2022-2024 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 158-VII шешімі
Мақат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Мақат, Доссор кентерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" Мақат аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 77-VII шешіміне (2022 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2022-2024 жылдарға арналған Мақат кенттінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 190 196 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 841 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 931 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 151 918 мың теңге;
2) шығындар – 190 196 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 506 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 506 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Доссор кенттінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 167 258 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 005 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 781 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 135 133 мың теңге;
3) шығындар – 167 258 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 339 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 138 тысяч тенге."
4. Приложения 1, 4, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2, 3 настоящему решению.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата К. Исмагулов
Приложение № 1 к решению
Макатского районного

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 138 мың теңге."
4. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат хатшысы Қ. Исмагулов
Мақат аудандық мәслихатының