О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 31 декабря 2021 года № 18/89-VІІ "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 13 апреля 2022 года № 22/111-VІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс от 31 декабря 2021 года № 18/89-VІІ "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акдала на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 750 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 458 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 23 292 тысяч тенге;
2) затраты – 37 582 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 832 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 832 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 832 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Байыркум на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 258 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 090 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 28 168 тысяч тенге;
2) затраты – 38 676 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 418 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 418 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 418 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Дермене на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 050 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 140 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 47 910 тысяч тенге;

Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 18/89-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 22/111-VІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 18/89-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Ақдала ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 34 750 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 458 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 23 292 мың теңге;
2) шығындар – 37 582 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 832 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 832 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 832 мың теңге.
2. Байырқұм ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 37 258 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 090 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 28 168 мың теңге;
2) шығындар – 38 676 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 418 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 418 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 418 мың теңге.
3. Дермене ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 58 050 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 140 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 47 910 мың теңге;