О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 31 декабря 2021 года № 18/89-VІІ "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 15 декабря 2022 года № 31/160-VІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс от 31 декабря 2021 года № 18/89-VІІ "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акдала на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 437 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 558 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 36 879 тысяч тенге;
2) затраты – 48 269 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 832 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 832 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 832 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Байыркум на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 074 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 926 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 36 148 тысяч тенге;
2) затраты – 44 492 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 418 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 418 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 418 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Дермене на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 802 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 002 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;

Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 18/89-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 31/160-VІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 18/89-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақдала ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1)кiрiстер – 45 437 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 558 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 36 879 мың теңге;
2) шығындар – 48 269 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 832 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 832 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 832 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Байырқұм ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 43 074 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 926 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 36 148 мың теңге;
2) шығындар – 44 492 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 418 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 418 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 418 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Дермене ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 57 802 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 002 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;

поступления от продажи основного капитала – 1 724 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 076 тысяч тенге;
2) затраты – 59 688 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 886 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 886 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жидели на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 года следующих объемах:
1) доходы – 49 098 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 333 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 871 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 43 894 тысяч тенге;
2) затраты – 49 394 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -296 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 296 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 296 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Кожатогай на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 941 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 670 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 31 271 тысяч тенге;
2) затраты – 50 322 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 381 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 381 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 381 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Монтайтас на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 724 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 49 076 мың теңге;
2) шығындар – 59 688 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 886 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 886 мың теңге.".
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Жиделі ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 49 098 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 333 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 871 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 43 894 мың теңге;
2) шығындар – 49 394 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1381 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1381 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1381 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қожатоғай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 48 941 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 17 670 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 31 271 мың теңге;
2) шығындар – 50 322 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 296 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 296 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 296 мың теңге.".
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Монтайтас ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн: