О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 14/76-VІІ "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 23 декабря 2022 года № 24/231-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 14/76-VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26139, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Туркестан на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 132 646 095 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 781 795 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 502 733 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 410 125 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 951 442 тысяч тенге;
2) затраты – 95 651 984 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 977 534 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 977 534 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 36 016 577 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – - 36 016 577 тысяч тенге:
поступление займов – 955 364 тысяч тенге;
погашение займов – 37 303 993 тысяч тенге;

Түркістан қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 14/76-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/231-VII шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 14/76-VІІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26139 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 132 646 095 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 13 781 795 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 502 733 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 410 125 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 79 951 442 мың теңге;
2) шығындар – 95 651 984 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 977 534 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 977 534 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 36 016 577 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – - 36 016 577 мың теңге:
қарыздар түсімі – 955 364 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 37 303 993 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 332 052 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата М.А.Тангатаров
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 23 декабря 2022 года № 24/231-VIІ
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 24 декабря 2021 года № 14/76-VII
Городской бюджет на 2022 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 332 052 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы М.А.Таңғатаров
Түркістан қалалық мәслихатының
2022 жылғы 23 желоқсандағы
№ 24/231-VIІ шешіміне 1 қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 14/76-VIІ шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
мың теңге
1.Кірістер