Об установлении квоты 2023 года рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц освобожденных из мест лишения свободы района Байдибек
Постановление акимата Байдибекского района Туркестанской области от 28 ноября 2022 года № 407. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Данное постановление вступает в силу с 01.01.2023.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8) статьи 9 подпунктами 2), 3) пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и приказом от 26 мая 2016 года № 412 Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" акимат района Байдибек ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Бәйдібек ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына 2023 жылға квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 28 қарашадағы № 407 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18-бабының 7 тармақшасына, Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабының 1-тармағы 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 7,8 тармақшаларына 27-бабының 1-тармағы 2, 3 тармақшаларына және Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Бәйдібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Данное постановление вступает в силу с 1 января 2023 года.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района Байдибек.
Аким района Е. Шарипбеков
Приложение № 1 к
постановлению
акимата района Байдибек
от "28" ноября 2022 года № 407
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2023 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1
Государственного коммунального учреждения "Жасыл саябақтар" отдела жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Байдибек
40

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулы 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Бәйдібек ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Аудан әкімі Е. Шәріпбеков
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
"28" қараша 2022 жылғы
№ 407 қаулысына № 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2023 жылға квотасы
Ұйым атауы
Жұмыскер лердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
Бәйдібек аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жасыл саябақтар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40

2,50
1
2
Кгу "Детско-юношеская спортивная школа № 1 района Байдибек" управления физической культуры и спорта Туркестанской области
59
1,70
1
3
Государственное коммунальное предприятие "Байдибек су" на праве хозяйственного ведения акимата района Байдибек
80
1,25
2
Приложение № 2 к
постановлению
акимата района Байдибек
от "28" ноября 2022 года № 407
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2023 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1
Государственного коммунального учреждения "Жасыл саябақтар" отдела жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Байдибек
40
2,50
1

2,50
1
2
Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Бәйдібек аудандық № 1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
59
1,70
1
3
Бәйдібек ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқындағы "Бәйдібек су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
80
1,25
2
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
"28" қараша 2022 жылғы
№ 407 қаулысына № 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2023 жылға квотасы
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
Бәйдібек аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жасыл саябақтар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
2,50
1