Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Мактааральского района на 2022 год
Постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 13 апреля 2022 года № 254

Мақтаарал ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына 2022 жылға квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 254 қаулысы

В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексінің 18- бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес, Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

4. При установлении квоты рабочих мест на 2022 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1, и освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2, строго соблюдать требования подпункта 3) пункта 2 статьи 26 Трудового кодекса Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ешанкуловой А.К.

4. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды 1-қосымшаға сәйкес және бас бостандығынан айыру орындарынан бостылған адамдарды 2 қосымшаға сәйкес жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квотасын белгілеуде Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 26-бабы 2-тармағы 3) тармақшасының талаптары қатаң сақталсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К.Ешанкуловаға жүктелсін.

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мактааральского района Б.Асанов
Приложение 1 к
постановлению акимата
Мактааральского района
от "13" апрель 2022 года
№ 254
Перечень организаций Мактааральского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости населения" акимата Мактааральского района
42
2,3%
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Мырзакент-Кызмет" акимата Мактааральского района
71
1,4%
1
3.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мактаарал-Сервис" отдела жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мактааральского района
66
1,5%
1
Всего
179
3
Приложение 2 к
постановлению акимата
Мактааральского района
от "13" апрель 2022 года
№ 254
Перечень организаций Мактааральского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости населения" акимата Мактааральского района
42
2,3%
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Мырзакент-Кызмет" акимата Мактааральского района
71
1,4%
1
3.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мактаарал-Сервис" отдела жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мактааральского района
66
1,5%
1
Всего
179
3
Приложение 3 к
постановлению акимата
Мактааральского района
от "13" апрель 2022 года
№ 254
Перечень организаций Мактааральского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости населения" акимата Мактааральского района
42
2,3%
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Мырзакент-Кызмет" акимата Мактааральского района
71
1,4%
1
3.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мактаарал-Сервис" отдела жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мактааральского района
66
1,5%
1
Всего
179
3

6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Мақтаарал ауданы әкімі Б.Асанов
Мақтаарал ауданы әкімдігінің
"13" сәуір 2022 жылғы № 254
қаулысына № 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа оналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Мақтаарал ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Мақтаарал ауданы әкімдігінің "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
42
2,3%
1
2.
Мақтаарал ауданы әкімдігінің "Мырзакент-Қызмет" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
71
1,4%
1
3.
Мақтаарал ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Мақтаарал-Сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
66
1,5%
1
Барлығы
179
3
Мақтаарал ауданы әкімдігінің
"13" сәуір 2022 жылғы № 254
қаулысына № 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Мақтаарал ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Мақтаарал ауданы әкімдігінің "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
42
2,3%
1
2.
Мақтаарал ауданы әкімдігінің "Мырзакент-Қызмет" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
71
1,4%
1
3.
Мақтаарал ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Мақтаарал-Сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
66
1,5%
1
Барлығы
179
3
Мақтаарал ауданы әкімдігінің
"13" сәуір 2022 жылғы № 254
қаулысына № 3 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Мақтаарал ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болыпта былатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Мақтаарал ауданы әкімдігінің "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
42
2,3%
1
2.
Мақтаарал ауданы әкімдігінің "Мырзакент-Қызмет" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
71
1,4%
1
3.
Мақтаарал ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Мақтаарал-Сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
66
1,5%
1
Барлығы
179
3