О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 16-84-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 28 сентября 2022 года № 24-159-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 16-84-VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26199) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 394 576 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 116 522 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 238 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 84 540 тысяч тенге; поступления трансфертов – 28 184 276 тысяч тенге;
2) затраты – 30 454 769 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 236 176 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 367 560 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 131 384 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе: приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 296 369 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 296 369 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 367 560 тысяч тенге;
погашение займов – 131 385 тысяч тенге;

Мақтаарал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-84-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 24-159-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-84-VІІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26199 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін::
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер– 30 394 576 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 116 522 мың теңге; салықтық емес түсімдер – 9 238 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 84 540 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 184 276 мың теңге;
2) шығындар – 30 454 769 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 236 176 мың теңге, оның ішінде:
Бюджеттік кредиттер – 367 560 мың теңге;
Бюджеттік кредиттерді өтеу – 131 384 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо–0, оның ішінде:
Қаржы активтерін сатып алу – 0;
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -296 369 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 296 369 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 367 560 мың теңге; қарыздарды өтеу–131 385 мың теңге;