О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2023-2025 годы
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2022 года № 25-148/VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 372 421 тысяч тенге;
налоговые поступления – 333 021 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 29 430 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 000 тысяч тенге;
2) расходы – 473 620 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -101 169 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101 169 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –101 169 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 20.12.2023 № 9-63/VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Размер субвенций передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет в 2023 году 10 000 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 073 тысяч тенге;
налоговые поступления – 17 902 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 588 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 583 тысяч тенге;
2) расходы – 60 485 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 412 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-148/VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсукент ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 372 451 мың теңге;
салықтық түсімдер – 333 021 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 430 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 10 000 мың теңге;
2) шығындар – 473 620 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -101 169 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101 169 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 101 169 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 20.12.2023 № 9-63/VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2023 жылға 10 000 мың теңге.
3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 59 073 мың теңге;
салықтық түсімдер – 17 902 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 588 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 39 583 мың теңге;
2) шығындар – 60 485 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 412
мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 34 973 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 20.12.2023 № 9-63/VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
22. Размер субвенций передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет в 2023 году 10 000 тысяч тенге.
23. Настоящее решение ввести в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Ш. Халмурадов
Приложение 1 к решению
маслихата Сайрамского района
от 27 декабря 2022 года
№ 25-148/VII
Бюджет Аксукентского сельского округа на 2023 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 973 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 09.11.2023 № 8-59/VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
22. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2023 жылға 10 000 мың теңге.
23. Осы шешім 2023 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ш.Халмурадов
Сайрам аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
27 желтоқсандағы № 25-148/VII
шешіміне 1 қосымша
Ақсукент ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті