О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 16-115-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 29 марта 2022 года № 19-138-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 16-115-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26202) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 187 005 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 782 141 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 305 778 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 28 099 086 тысяч тенге;
2) затраты – 32 337 204 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 121 831 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 183 780 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61 949 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -272 030 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 272 030 тысяч тенге:

Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-115-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 19-138-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-115-VII (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26202 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 32 187 005 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 782 141 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 305 778 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 28 099 086 мың теңге;
2) шығындар – 32 337 204 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 121 831 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 183 780 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61 949 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -272 030 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 272 030 мың теңге;

поступление займов – 183 780 тысяч тенге;
погашение займов – 61 949 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 150 199 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата С.Таскулов
Приложение к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 29 марта 2022 года
№ 19-138-VII
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

қарыздар түсімі – 183 780 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 61 949 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 150 199 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Таскулов
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
29 наурыздағы № 19-138-VII
шешіміне қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы