О внесении изменений в решение Сузакского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 74 "О бюджете сельских округов и поселков на 2022-2024 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 2 июня 2022 года № 107. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 74 "О бюджете сельских округов и поселков на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2022-2024 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 066 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 510 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 476 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 79 080 тысяч тенге;
2) затраты – 86 263 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 197 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 197 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 197 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2022-2024 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 971 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 655 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 47 316 тысяч тенге;
2) затраты – 51 401 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -430 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 430 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 430 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2022-2024 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 563 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 953 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 685 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 74 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 маусымдағы № 107 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 74 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 85 066 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 510 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 476 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 79 080 мың теңге;
2) шығындар – 86 263 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 197 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 197 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 197 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 50 971 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 655 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 47 316 мың теңге;
2) шығындар – 51 401 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -430 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 430 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 430 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қарақұр ауылдық округі 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 7-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 79 563 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 953 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 685 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 1 060 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 2225, 28, 31 и 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Б.Байғараев
Приложение 1 к решению
Созакского районого маслихата
от 2 июня 2022 года № 107
Приложение 1 к решению
Созакского районого маслихата
от 28 декабря 2021 года № 74
Бюджет сельского округа Жартытобе на 2022 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 060 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 және 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б.Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2022 жылғы 2 маусымдағы
№ 107 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 74 шешіміне 1 қосымша
Жартытөбе ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
1
2
3