О внесении изменений в решение Сузакского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 74 "О бюджете сельских округов и поселков на 2022-2024 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 23 ноября 2022 года № 143. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 74 "О бюджете сельских округов и поселков на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет сельского округа Шолаккорган на 2022-2024 годы согласно приложению 22 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 195 821 тысяч тенге:
налоговые поступления –56 101 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 792 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 136 928 тысяч тенге;
2) затраты – 217 098 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21 277 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –21 277 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 74 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 143 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 74 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
15 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Шолаққорған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 22-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 195 821 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 56 101 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 792 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 136 928 мың теңге;
2) шығындар – 217 098 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 277 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 277 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;