О бюджетах города, сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2022 года № 24/137-VII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ленгера на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 223 810 тысяч тенге:
налоговые поступления – 197 682 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 26 128 тысяч тенге;
2) затраты – 232 725 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 8 915 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 8 915 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 915 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 21.12.2023 № 8/50-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 310 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 547 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 32 763 тысяч тенге;
2) затраты – 45 415 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 105 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 105 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 105 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 21.12.2023 № 8/50-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложении 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 481 тысяч тенге:
налоговые поступления – 46 495 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 20 646 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 24/137-VII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ленгір қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 223 810 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 197 682 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 26 128 мың теңге;
2) шығындар – 232 725 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 8 915 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8 915 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 915 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 8/50-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Аққұм ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 45 310 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 547 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 32 763 мың теңге;
2) шығындар – 45 415 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 105 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 105 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 105 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 8/50-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
3. Алатау ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 67 481 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 46 495 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 340 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 20 646 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 334 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 10.11.2023 № 7/39-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 29 декабря
2022 года № 24/137-VII
Бюджет города Ленгер на 2023 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 334 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 8/50-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
14. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
29 желтоқсандағы № 24/137-VII
шешіміне 1 қосымша
Ленгір қаласының 2023 жылға арналған бюджеті

6. Финансирование дефицита бюджета
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Поступление займов
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Толебийского районного
маслихата от 29 декабря
2022 года № 24/137-VII
Бюджет Аккумского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 21.12.2023 № 8/50-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
0
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Төлеби аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
29 желтоқсандағы № 24/137-VII
шешіміне 4 қосымша
Аққұм ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 8/50-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
40
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Приобретение финансовых активов
0
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит бюджета
-5 118

3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
15
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттік қаржы активтерінен түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы
-105