О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 28 декабря 2021 года № 84 "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 26 октября 2022 года № 153. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2022 года № 84 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бабайкорган на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 102 189 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 613 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94 526 тысяч тенге;
2) затраты – 102 213 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 24 тысяч тенге".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 703 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 117 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 116 041 тысяч тенге;
2) затраты – 140 907 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 204 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 204 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 204 тысяч тенге".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жана Икан на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 370 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 603 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 135 тысяч тенге;

Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 84 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 қазандағы № 153 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы " Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 84 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бабайқорған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 102 189 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 613 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 94 526 мың теңге;
2) шығындар – 102 213 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 мың теңге".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 139 703 мың теңге:
салықтық түсімдер – 22 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 117 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 116 041 мың теңге;
2) шығындар – 140 907 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 204 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 204 мың теңге".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жаңа Иқан ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 123 370 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 603 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 135 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 294 тысяч тенге".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Сауран М.Кунпейсов
Приложение 1 к решению
Сауранского районного маслихата
от “26" октября 2022 года № 153
Приложение 1 к решению
Сауранского районного маслихата
от "28" декабря 2021 года № 84
Бюджет сельского округа Бабайкорган на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 294 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданы мәслихатының хатшысы М.Күнпейсов
Сауран аудандық мәслихатының
2022 жылғы "26" қазандағы
№ 153 шешіміне 1-қосымша
Сауран аудандық мәслихатының
2021 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 84 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Бабайқорған ауыл округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3