О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 24 декабря 2021 года № 20/137-VIІ "О бюджете Иртышского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 23/182-VII
Маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей "О бюджете Иртышского сельского округа на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 20/137-VІI, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет Иртышского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 380,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 006,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 374,0 тысяч тенге;
2) затраты – 63 587,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1207,4 тысяч тенге;

"Ертіс ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/137-VІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 23/182-VII шешімі
Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ертіс ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/137-VІI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Ертіс ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 380,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 006,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58 374,0 мың теңге;
2) шығындар – 63 587,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 207,4 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 207,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 207,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение 1
к решению маслихата № 23/182-VІI

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 207,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 207,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов