О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 9/2-VII "О бюджете города Риддера на 2022-2024 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 сентября 2022 года № 18/2-VII
Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата "О бюджете города Риддера на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 9/2-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26224) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7994402,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5944174,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46504,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 63400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1940324,5 тысяч тенге;
2) затраты – 9602807,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -75948,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 75948,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1532457,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1532457,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 75948,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1608405,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета, в связи с изменением законодательства, в размере 3329142,0 тыс. тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2022 год в размере 109324,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 110670,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 266033,5 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты за счет трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в размере 49750,0 тысяч тенге.";

Риддер қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 9/2-VII "Риддер қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 18/2-VII шешімі
Риддер қалалық мәслихаты ШЕШTІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 9/2-VII "Риддер қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу тізілімінде №26224 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Риддер қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7994402,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5944174,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46504,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 63400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1940324,5 мың теңге;
2) шығындар – 9602807,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -75948,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 75948,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1532457,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1532457,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 75948,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1608405,4 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төмен тұрған бюджеттен трансферттер 3329142,0 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 109324 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 110670,0 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 266033,5 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының трансферттері есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 49750,0 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";

пункт 8-2 изложить в новой редакции:
"8-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в размере 187293,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Риддерского городского маслихата Е. Нужных
Приложение
к решению Риддерского
городского маслихата

8-2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8-2. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен 187293,0 мың теңге мөлшерінде ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының хатшысы Е. Нужных
Риддер қалалық мәслихатының