О внесении изменений в постановление акимата города Риддера от 17 ноября 2021 года № 948 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2022 год"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 25 августа 2022 года № 809
Акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Риддера от 17 ноября 2021 года № 948 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2022 год" следующие изменения:
приложение № 2 к вышеуказанному постановлению "Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2022 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение № 3 к вышеуказанному постановлению "Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2022 год" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

Риддер қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 17 қарашадағы № 948 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2022 жылға арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 25 тамыздағы № 809 қаулысы
Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласының әкімдіктің 2021 жылғы 17 қарашадағы №948 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2022 жылға арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, 2022 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленетін ұйымдардың тізбесі" қаулысына № 2 қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
жоғарыда көрсетілген "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, 2022 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленетін ұйымдардың тізбесі" қаулысына қосымша осы қаулының № 3 қосымша осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Риддера" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии постановления на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Риддера;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима города Риддера после его официального опубликования.

2. "Риддер қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) қаулының көшірмесін, Риддер қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін, Риддер қаласының әкімінің интернет – ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Риддера.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Д. Горьковой
Приложение 1 к постановлению
акимата города Риддера
от "25" августа 2022 года № 809
Приложение 2 к постановлению
акимата города Риддера
от "17" ноября 2021 года № 948
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2022 год
№
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
Количество рабочих мест (человек)
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Водоканал" акимата города Риддера

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін, Риддер қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін, он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Д. Горьковой
Риддер қаласы әкімдігінің
2022 жылғы "25" тамыздағы
№ 809 қаулысына 1-қосымша
Риддер қаласы әкімдігінің
2021 жылғы "17" қарашадағы
№ 948 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2022 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленетін ұйымдардың тізбесі
№
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны (адам)
1
Риддер қаласы әкімдігінің "Водоканал" щаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қәсіпорны