О бюджете Саржалского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 6 января 2022 года № 18/9-VII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 31/9-VII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 30.12.2022 № 31/9-VII (вводится в действие с 01.01.2023).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Саржалского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 494,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 750,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 43 744,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47 468,4 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 974,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 974,4 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 974,4 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/9-VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/9-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 30.12.2022 № 31/9-VII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 494,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 750,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 43 744,0 мың теңге;
2) шығындар – 47 468,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 974,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 974,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 974,4 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 21.11.2022 № 29/16-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджет Саржалского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 37 922,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата

Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 21.11.2022 № 29/16-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Саржал ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 37 922,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының