О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 17/3-VІІ "О бюджете Абайского района на 2022-2024 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 июня 2022 года № 24/6-VII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2022 года № 30/5-VII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 23.12.2022 № 30/5-VII (вводится в действие с 01.01.2023).
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Абайского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 17/3-VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26229) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Абайского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 912 855,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 919 623,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 346,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 114,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 980 772,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3 122 696,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 015,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82 701,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 686,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 244 855,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 244 855,3 тысяч тенге;
поступление займов – 82 701,0 тысяч тенге;
погашение займов – 47 686,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/3-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 маусымдағы № 24/6-VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30/5-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 30/5-VII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/3-VІІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26229 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 912 855,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 919 623,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 346,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 114,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 980 772,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 122 696,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 015,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82 701,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 686,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 244 855,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 244 855,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 82 701,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 686,0 мың теңге;

30 953,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25 109,0
006
Капиталыные расходы государственного органа
220,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
90 161,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
90 161,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 490,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
32 490,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
57 671,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
57 671,0
12
Транспорт и коммуникации
23 508,0
1
Автомобильный транспорт
18 000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18 000,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5 508,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 508,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
5 508,0
13
Прочие
223 513,8
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
19 056,8
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19 056,8
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
19 056,8
9
Прочие
204 457,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 593,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
18 593,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
185 864,0
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
185 864,0
14
Обслуживание долга
146 794,0
1
Обслуживание долга
146 794,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
146 794,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

30 953,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
25 109,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
220,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
90 161,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
90 161,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 490,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
32 490,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
57 671,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 671,0
12
Көлiк және коммуникация
23 508,0
1
Автомобиль көлiгi
18 000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18 000,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5 508,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 508,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
5 508,0
13
Басқалар
223 513,8
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
19 056,8
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19 056,8
055
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
19 056,8
9
Басқалар
204 457,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 593,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
18 593,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
185 864,0
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
185 864,0
14
Борышқа қызмет көрсету
146 794,0
1
Борышқа қызмет көрсету
146 794,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
146 794,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету