О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2023-2025 годы
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2022 года № 27/6-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 27/2-VII "О Глубоковском районном бюджете на 2023-2025 годы" Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 740,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 480 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 260,6 тысяч тенге;
2) затраты – 71 550,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 810,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 810,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 810,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет поселка Алтайский на 2023 год в сумме 3 523 тысяч тенге.
3. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 59 737,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 163 967,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 61 871 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/6-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Глубокое аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/2-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 740,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 480 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 260,6 мың теңге;
2) шығындар – 71 550,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 810,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 810,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 810,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 3 523 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 59 737,6 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 163 967,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 61 871 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;

поступления от продажи основного капитала – 115,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 101 981,1 тысяч тенге;
2) затраты – 174 212 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 244,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 244,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 244,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 101 981,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 311,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 465,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 845,8 тысяч тенге;
2) затраты – 68 814,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 503,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 503,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 503,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
7. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Березовского сельского округа на 2023 год в сумме 4 071 тысяч тенге.

негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 115,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 101 981,1 мың теңге;
2) шығындар – 174 212 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -10 244,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 244,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 244,3 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2023 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 101 981,1 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 311,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 465,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 845,8 мың теңге;
2) шығындар – 68 814,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 503,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 503,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 503,1 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2023 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 4 071 мың теңге сомасында ескерілсін.

8. Учесть в бюджете БерҰзовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 50 774,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
9. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 334,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 750 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 584,6 тысяч тенге;
2) затраты – 70 597,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 262,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 262,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 262,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Бобровского сельского округа на 2023 год в сумме 1761 тысяч тенге.
11. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 47 823,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 102 744,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 510 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96 234,6 тысяч тенге;
2) затраты – 103 163 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

8. 2023 жылға арналған БерҰзовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 50 774,8 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 334,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 750 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 584,6 мың теңге;
2) шығындар – 70 597,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1262,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1262,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1262,8 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2023 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 1 761 мың теңге сомасында ескерілсін.
11. 2023 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 47 823,6 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102 744,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 510 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 96 234,6 мың теңге;
2) шығындар – 103 163 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 418,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 418,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 418,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
13. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Быструшинского сельского округа на 2023 год в сумме 3 646 тысяч тенге.
14. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 92 588,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
15. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 859,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 620,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 192,9 тысяч тенге;
2) затраты – 79 778,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 919 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 919 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 919 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
16. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет поселка Верхнеберезовский на 2023 год в сумме 5 274 тысяч тенге.
17. Учесть в бюджете поселка Верхнеберезовский на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 64 918,9 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 418,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 418,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 418,4 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2023 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 3 646 мың теңге сомасында ескерілсін.
14. 2023 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 92 588,6 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78 859,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 620,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 мың теңге;
трансферттер түсімі – 70 192,9 мың теңге;
2) шығындар – 79 778,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 919 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 919 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 919 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2023 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 5 274 мың теңге сомасында ескерілсін.
17. 2023 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 64 918,9 мың теңге сомасында ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 915,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 915,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 915,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
22. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет поселка Глубокое на 2023 год в сумме 1 095 тысяч тенге.
23. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 213 928,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
24. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 176 813,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41 424,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 225 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 699,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 134 464,7 тысяч тенге;
2) затраты – 179 865,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 051,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 051,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 051,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
25. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Иртышского сельского округа на 2023 год в сумме 1 591 тысяч тенге.
26. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 132 873,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 26 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.09.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 915,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 915,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 915,1 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2023 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 1 095 мың теңге сомасында ескерілсін.
23. 2023 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 213 928,2 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176 813,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 41 424,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 225 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 699,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 134 464,7 мың теңге;
2) шығындар – 179 865,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3 051,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –3 051,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 051,9 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2023 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 1 591 мың теңге сомасында ескерілсін.
26. 2023 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 132 873,7 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 078,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 078,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 30 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
31. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Красноярского сельского округа на 2023 год в сумме 1 686 тысяч тенге.
32. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 233 984,5 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 135 684,3 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 98 300,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 32 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
33. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 456,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 501 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 057 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 898,6 тысяч тенге;
2) затраты – 68 668,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -211,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 211,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 211,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 33 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
34. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Малоубинского сельского округа на 2023 год в сумме 4 451 тысяч тенге.
35. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 60 447,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 35 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 078,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 078,9 мың теңге.
Ескерту. 30-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
31. 2023 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 1 686 мың теңге сомасында ескерілсін.
32. 2023 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 233 984,5 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 135 684,3 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 98 300,2 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 32-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
33. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 456,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 057 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64 898,6 мың теңге;
2) шығындар – 68 668,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -211,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 211,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 211,8 мың теңге.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
34. 2023 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 4 451 мың теңге сомасында ескерілсін.
35. 2023 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 60 447,6 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 35-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 036,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 036,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 39 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
40. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Секисовского сельского округа на 2023 год в сумме 2 171 тысяч тенге.
41. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 198 153,6 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 123 576 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 74 577,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 41 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
42. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 225 466,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 650 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 201 816,5 тысяч тенге;
2) затраты – 228 187,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 720,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 720,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 720,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 42 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
43. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Тарханского сельского округа на 2023 год в сумме 1 623 тысяч тенге.
44. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 200 193,5 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 157 390,3 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 42 803,2 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 036,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 036,1 мың теңге.
Ескерту. 39-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
40. 2023 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 2 171 мың теңге сомасында ескерілсін.
41. 2023 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 198 153,6 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 123 576 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 74 577,6 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 41-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
42. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 225 466,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 201 816,5 мың теңге;
2) шығындар – 228 187,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 720,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 720,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 720,9 мың теңге.
Ескерту. 42-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
43. 2023 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 1 623 мың теңге сомасында ескерілсін.
44. 2023 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 200 193,5 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 157 390,3 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 42 803,2 мың теңге сомасында ескерілсін.

49. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Черемшанского сельского округа на 2023 год в сумме 4 613 тысяч тенге.
50. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 167 544,1 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 112 261,7 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 55 282,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 50 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

49. 2023 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 4 613 мың теңге сомасында ескерілсін.
50. 2023 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 167 544,1 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 112 261,7 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 55 282,4 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 50-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 7/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).