О внесении изменения и дополнения в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 15-4 "О бюджете города Зайсан Зайсанского района на 2022-2024 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 марта 2022 года № 18-14/5
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете города Зайсан Зайсанского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года №15-4 следующие изменение и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Зайсан на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 289 313,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 97 896,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 825,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 189 592,0 тысяч тенге;
2) затраты - 292 210,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 897,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 897,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 897,5 тысяч тенге.".

Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 15-4 "2022-2024 жылдарға арналған Зайсан ауданы Зайсан қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 18-14/5 шешімі
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Зайсан ауданы Зайсан қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №15-4 шешіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Зайсан қаласының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 289 313,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 97 896,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 825,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –189 592,0 мың теңге;
2) шығындар – 292 210,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 897,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 897,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2 897,5 мың теңге.".

дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Используемые остатки бюджетных средств 2 897,5 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего решения, указанное решение дополнить приложением 4 согласно приложению 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года
Секретарь районного маслихата С. Маркабаев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата

мынандай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2 897,5 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес аталған шешім 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Марқабаев
Зайсан аудандық мәслихатының