О бюджете Жамбылского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 25/331-VII
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60082,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3237,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56845,4 тысяч тенге;
2) затраты – 60177,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/331-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73 – 1, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы, 1–тармағының тармақшасына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 60082,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3237,5 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 56845,4 мың теңге;
2) шығындар – 60177,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 94,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 94,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 94,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2023 № 9/118-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 94,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 94,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 9/118-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).