О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 14/3-VII "О бюджете Курчумского района на 2022-2024 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 июня 2022 года № 19/2-VII
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Курчумского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 14/3-VІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 4168163,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления - 1689623,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 6474,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2468066,3 тысяч тенге;
2) затраты - 5439405,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 149497,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 149497,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 34634,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 75999,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 75999,0 тысяч тенге:
поступления займов - 114863,0 тысяч тенге;
погашение займов - 34634,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь
Курчумского районного маслихата
М. Калелов
Приложение к решению
Курчумского районного
маслихата
от 02 июня 2022 года № 19/2-VII
Приложение 1 к решению
Курчумского районного
маслихата

Күршім аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/3-VII "2022-2024 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 маусымдағы № 19/2-VII шешімі
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/3-VIІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4168163,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1689623,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6474,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 4000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2468066,3 мың теңге;
2) шығындар - 5439405,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 149497,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 149497,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 34634,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 75999,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 75999,0 мың теңге:
қарыздардың түсімі - 114863,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 34634,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0,0 мың теңге.".
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихат
хатшысы
М. Қалелов
Күршім аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 02 маусымдағы
№ 19/2-VІI шешіміне қосымша
Күршім аудандық
мәслихатының

44333,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
231035,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
209699,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
21336,0
2
Финансовая деятельность
3170,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3170,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1730,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1440,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
736684,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
64382,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
64382,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
54995,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
54695,0
015
Капитальные расходы государственного органа
300,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
558908,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
83813,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
475095,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
58399,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
58090,0
032
Капитальные расходы государственного органа
309,0
2
Оборона
29892,0
1
Военные нужды
17820,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17820,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17820,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
12072,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12072,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5270,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

44333,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
231035,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
209699,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
21336,0
2
Қаржылық қызмет
3170,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3170,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1730,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1440,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
736684,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
64382,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64382,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
54995,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54695,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
558908,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83813,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
475095,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
58399,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58090,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
309,0
2
Қорғаныс
29892,0
1
Әскери мұқтаждар
17820,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17820,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17820,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
12072,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12072,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5270,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар