О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-5 "О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 июня 2022 года № 18-4/4
Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 13-5 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кокпектинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 320 515,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 390,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 298 325,0 тысяч тенге;
2) затраты – 344 292,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 23 777,2 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 2022 года № 18-4/4
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного
маслихата

Көкпекті аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-5 "2022-2024 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2022 жылғы 1 маусымдағы № 18-4/4 шешімі
Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-5 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 320 515,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 19 390,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 298 325,0 мың теңге;
2) шығындар –344 292,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 23 777,2 мың теңге."
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 1 маусымдағы
№ 18-4/4 шешіміне
қосымша
Көкпекті аудандық
мәслихатының